Pro školy

Pro skupiny a školy (min. 20 osob) je možnost domluvit termín prohlídky i ve všední den v týdnu nebo v jinou než standardní otevírací hodinu o víkendu. Zvýhodněné vstupné je 79 Kč a v případě škol pedagogický doprovod zdarma. POZOR: Kapacita Zrcadlového labyrintu je omezená a je nutné se předem objednat!

Návštěvu Zrcadlového labyrintu doporučujeme spojit s návštěvou představení Divadla kouzel Pavla Kožíška pro školy. Kouzelnické divadlo je určené především dětem a na školní představení je zvýhodněné vstupné 129 Kč (běžná cena 189 Kč), pedagogický doprovod zdarma. Zrcadlový labyrint můžete navštívit před nebo po představení.

Datum představení si můžete zvolit jednak ze stávajících termínů nebo se domluvíme na novém termínu a času, který by vám vyhovoval! Po představení je v případě zájmu pro děti připravena autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem na jevišti (samozřejmě také zdarma). Kapacita sálu je 240 křesel a hlediště je hodně zkosené, takže i malé děti ze všech sedadel dobře vidí. Kam na školní výlet? Tip na školní výlet. Zrcadlový labyrint je skvělou volbou pro váš školní výlet. 

 

 

 

Copyright © 2017 Zrcadlový labyrint. Všechna práva vyhrazena.